Ustalenie terminu owulacji a starania o ciążę

Witam. mam 26 lat i z mężem staramy sie o dziecko od 7 mc z kalendarzyka wynika ze powinnam miec teraz owulacje zn powinna sie zacząć od 20,01 - 25,01 robiłam codziennie testy owulacyjne i z testów wynika ze owulacji nie ma boje sie ze mam jakis problem czy to mozliwe ze owulacja wystapi pozniej?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy pamiętać, że aby stosować metodę kalendarzykową trzeba mieć bardzo regularne cykle i dokładnie znać swój organizm. Nie podała Pani jak długie ma Pani cykle, więc trudno się odnieść do pytania. Jeżeli są 28 dniowe to zazwyczaj owulacja występuje 14 dnia cyklu.
Pozdrawiam