Nieregularne miesiączki a wyznaczenie owulacji i starania o ciążę

Witam, Mam regularne miesiączki, cykle 27 dniowe. Zamierzam mieć dziecko. 28 października wystąpiła miesiączka, staraliśmy się z mężem od 9 dc do 17 dc, badałam wtedy testem owulacyjnym i kreeczki wskazywały na mającą nadejść owulację... teraz jestem tydzien przed okresem w 23 dc zrobilam test owulacyjny i wyszedł pozytywny, a test ciążowy negatywny. Czy jest szansa, że jestem w ciąży? Dodam też, że obecnie pobolewa mnie brzuch i czuję wilgoć w pochwie... czy to mogą być zaburzenia?

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Wskazana konsultacja z ginekologiem.