Seks przed owulacją a starania o ciążę

Witam serdecznie, obecnie 21 dzień cyklu. Bolą mnie sutki. Test owulacyjny znów wyszedł pozytywny tak jak 13 dnia cyklu. test ciążowy negatyw. Czy jest szansa na ciążę jeśli starałam się w dniach poprzedzających owulację, tj 10, 11, 13, 15 oraz 17 dzien cyklu. Dodam że przyjmuję duphaston od 14 dnia cyklu - i tak od 5 miesięcy, bo miałam cyste na jajniku, która znikneło po 3 miesiącach.

Pytanie brzmi, jak długo starają się Państwo o dziecko i czy jeżeli starania trwają ponad dwa lata bezowocnie, czy korzysta Pani sposób mądry z pomocy lekarza ginekologa. W Pani pytaniu jest sporo planowania.