Stosunek w pierwszy dzień płodny a owulacja i szanse na ciążę

Mam jesZcze jedno pytanko do specjalisty ginekologa :) otóż dostałam odpowiedz ze kochając sie w pierwszy dzien płodny mogłam zajsc w ciąże :) ze jest takie prawdopodobieństwo lecz martwi mnie to ze do dnia owulacji mam jeszcze jakieś 5 dni licząc według kalendarzyka.wiec raczej jest mało prawdopodobne zebym zaszła w ciaze bo plemniki nie bedą tak długo we mnie to aż 5 dni :((((( czyli prawie znikoma jest szansa zebym zaszła ? :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Szansa na ciążę jak najbardziej istnieje. Owulacja może bowiem wystąpić nieco wcześniej niż wskazuje kalendarzyk.