Szanse na ciążę po stosunku dzień po owulacji

Witam czy dzien po owulacji moge zajsc w ciaze ? Miałam dni plodne od 28 września wtedy w pierwszy dzien płodny sie kochaliśmy do końca następnie 1 października miałam owulacje ( śluz i ból jajnika ) i na drugi dzien wieczorem 2 października tez spróbowaliśmy do końca . Bardzo prosze o odp

Aleksander Ropielewski

Dzień dobry. Jak najbardziej możliwe jest, że mogła Pani zajść w ciążę.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski