Czy są szanse na ciążę po stosunku w prawdopodobny dzień płodny po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam serdecznie mam pytanko otóż staram sie o drugie dziecko :) brałam latami proszki antykoncepcyjne bo moj synek ma 8 lat :) od 2 miesięcy nie biorę menstruacje mam co 28 dni :) według kalendarzyka od wczoraj mam dni plodne wspomnę ze raczej tak bo widzę po śluzie przezroczysty delikatnie ciągnący sie :) czy jak wczoraj miałam pierwszy dzien płodny i z mężem sie kochaliśmy to jest prawdopodobne ze zajdę? Pozdrawiam i czekam na odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje prawdopodobieństwo ciąży.