Stosunek w pierwszym dniu płodnym a szansa na zajście w ciążę

otóż 28 września miałam z mężem stosunek to był pierwszy dzien płodny, natomiast za 4 dni 1 października miałam owulacje . Czy jest szansa ze moge byc w ciazy ? Moj cykl 28 d bardzo prosze o wyczerpująca odp :(

Aleksander Ropielewski

Witam serdecznie. Jak najbardziej może Pani być w ciąży, jednak aby to potwierdzić niezbędne jest wykonanie testu ciążowego a jeszcze lepiej badania hCG we krwi i wizyta u ginekologa-położnika.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski