Nabrzmiałe piersi i częste oddawanie moczu a starania o drugie dziecko

Witam chce zapytac specjalisty ginekologa otoz moja owulacja prawdopodobnie była 1-2 października ( sluz płodny kłucie jajnika) dzis jest 12-13 dni po owulacji a za 2 dni powinnam miec okres moje cykle to 28 d. Prosze mi powiedziec choć piersi mam obrzmiałe jak przed okresem to i często siusian(staramy sie o drugie dziecko) dzis rano zrobiłam sobie test z moczu o czujności 20 z porannego moczu i wyszedł negatywnie :(( czy ten wynik jest wiarygodny? Powinno chyba pokazać juz ciaze gdyby była?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem kiedy doszło do stosunku. Testy wykrywają podwyższony poziom hCG po ok 7-10 dniach. Pewniejszy jest pomiar badania hCG w surowicy krwi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski