Jak najszybciej wykryć ciążę?

Witam mam pytanie uprawiałam sex z chłopakiem ok 6 dni temu byłam 5 dni po miesiączce niczym sie nie zabezpieczyliśmy . Chciałabym wiedzieć jak najszybciej wykryć ciąże ? Oprócz testu ciazowego bo sadze ze na niego jest jeszcze za wcześnie

Aleksander Ropielewski

Szybciej i z większą pewnością wykrywa podniesiony poziom hCG test z surowicy krwi, który polecam w tej sytuacji.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski