Pozytywny test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki a szanse na ciążę

W dzien spodziewanej miesiaczki zrobilam test ciazowy, ktory wyszedł pozytywnie i wskazal 1-2 tydzien ciazy czy to za wczesnie aby cieszyc sie ze jestem w ciazy? Jutro ide do lekarza pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Jeszcze trochę za wcześnie, ale po badaniu hCG w surowicy krwi i jego zwiększonym poziomie prawdopodobieństwo ciąży jest już bardzo duże.
Pewność daje badanie USG ale to dopiero w ok 6 tygodniu ciąży.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski