Ból jajnika, podbrzusza, duży apetyt a negatywny wynik testu ciążowego

Mam wrażliwe piersi jak dotykam to bolą często oddaje mocz mam bezbarwny śluz od 2 tyg od jakiegoś czasu boli mnie prawy jajnik i brzuch na dole a do tego mam bardzo duży apetyt. Z mężem staramy się o dziecko tydzień temu miałam dni płodne mam te objawy co napisałam ale robiłam test dzisiaj i wyszedł negatywny może to za wcześnie? Ale takie objawy mogą stwierdzić że jestem w ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów stwierdzić czy jest Pani w ciąży. W tym celu proszę powtórzyć test ciążowy, skonsultować się ze specjalistą ginekologiem lub wykonać badanie poziomu beta-hCG z krwi.