Negatywny wynik testu ciążowego a ból podbrzusza

Jak duże prawdopodobieństwo ciąży? Mam cykle 30 dniowe ostatni 39. stosunek w 34dc, dziś w 43dc test ujemny. Objawy: ból podbrzusza i uczucie pełności przy tym kłucie, tydzień po stosunku zółto-brązowe plamienie, powiekszone brodawki, zmęczenie. duży stres całą sytuacją. Prosze mi powiedziec czy objawy te predysponują do ciąży mimo (wcześnie wykonanego) testu i stosunku w dzien nie płodny?

Aleksander Ropielewski

Prosze wykonać badanie beta hCG w surowicy. ono najlepiej odpowie na Pani wątpliwości. Na chwilę obecną nie można w 100% wykluczyć ciąży.