Brązowe plamienia a negatywny wynik testu ciążowego

Otóż mam pewien problem. W piątek dostałam lekkich plamień które byly o barwie brązowej z niewielką ilością krwi, trwały one nie całe 3 dni. Zrobiłam test - wyszedł negatywy. Po 3 dniu przez chwilę dostałam krwawienia( lekkie)i myślałam, że miesiączka się pojawiła, jednak pod koniec dnia aż do teraz ustąpiło całkowicie. Ponowiłam test dzisiaj rano ale także wyszedł negatywny. Do lekarza ciężko mi się zarejestrować gdyż kolejki są kosmiczne. Bardzo proszę o odpowiedź, trochę się niepokoje.. :)
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z opisu wydaje się, że było to krwawienie miesiączkowe i nie jest Pani w ciąży. Testy potwierdzają to przypuszceznie. Dla pewności może Pani wykonać badanie beta-hcg z krwi obwodowej.