Wyniki bHCG a testu ciążowego

Taka sytuacja, Zrobiłam test ciążowy i miałam jeden pasek jaśniejszy. Wyczytałam w internecie, żeby zrobić Beta hCG i zrobiłam. Wynik wyszedł 857,9. Czy to na 100% znaczy, że jestem w ciąży? Dziś już nie udało mi się zarejestrować do żadnego ginekologa. Przeczytałam, że taki wynik hCG może oznaczać wahania hormonalne. Pozdrawiam.

Podjednostka beta hCG jest charakterystyczna dla ciąży. Ten wynik może wskazywać na wczesną ciążę. Powtórzenie tego badania po 3-4 dniach i wzrost wartości potwierdza w 100% ciążę.