Czy są to wystarczające dowody- test ciążowy, badanie krwi?

Witam, chciałam zapytać, czy 4 testy ciążowe (wynik negatywny) i beta hcg wynik <=0.100 oznaczają brak ciąży?
Ciągle jestem zestresowana, że jednak jestem, może to już psychika tak działa. Czy są to wystarczające dowody by wykluczyć ciąże w 100%? Tyle się oczytałam w internecie o różnych przypadkach, że już sama nie wiem co mam o tym myśleć.
Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Witam, chciałam zapytać, czy 4 testy ciążowe (wynik negatywny) i beta hcg wynik <=0.100 oznaczają brak ciąży?
Ciągle jestem zestresowana, że jednak jestem, może to już psychika tak działa. Czy są to wystarczające dowody by wykluczyć ciąże w 100%? Tyle się oczytałam w internecie o różnych przypadkach, że już sama nie wiem co mam o tym myśleć.
Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
Witam!

Jeżeli wykonała Pani badania w prawidłowym terminie (nie wcześniej niż w dniu spodziewanej miesiączki), są one wiarygodne i wykluczają ciążę.
Jeśli testy były przeprowadzone za wcześnie, trzeba będzie je powtórzyć w terminie spodziewanego krwawienia. Badanie beta-hCG w laboratorium jest bardzo dokładne, więc przeprowadzone w odpowiednim czasie wyklucza lub potwierdza ciążę.