Stosunki z chłopakiem w dni niepłodne a spóźnianie okresu i wykonanie testu ciążowego

Witam kochałam się ze swoim chłopakiem dość często bez zabezpieczenie ale zawsze w dni niepłodne , ostatni okres miałam 14.09 i następny powinnam dostać 10.10 jednak dziś mamy 15.10 a okresu nie widać zrobiłam już dwa razy test ciążowy ale wyszedł negatywnie zastanawiam się co dalej czy to może były za wcześnie wykonane testy może należałoby zrobić test z krwi ale kiedy czy może jeszcze zaczekać ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź

Elżbieta Rhone

Witam,
u każdej współżyjącej kobiety w wieku rozrodczym możliwa jest ciąża. Negatywny wynik testu ciążowego w dniu spodziewanej miesiączki z dużym prawdopodobieństwem wyklucza ciążę. Jednak 100% pewność da Pani jedynie wykonanie badania beta HCG z krwi (już w tym momencie).