Petting z chłopakiem a opóźnienie okresu i odczuwanie bólu brzucha

okoła miesiąca temu uprawiałam peeting z chłopakiem i wszedł we mnie raz na bardzo kótko. Okres powinnam dostać pare dni temu i nic. Na początku miałam bardzo wodnisty, przeźroczysty, bezwonny śluz. Teraz są bardziej suche dni ale nadal brak okresu. Robiłam 2 testy i każdy wyszedł negatywnie tylko że robiłam je w trakcie dnia. Bardzo się stresuje od paru dni. Ostatnio zaczełam odczuwać bóle na dole brzucha ale z objawów to by było na tyle. Cykle mam niereguralne ale nie aż tak długie.

Elżbieta Rhone

Witam,
teoretycznie istnieje u Pani możliwość ciąży, ale jest ona minimalna. Negatywny test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki z dużym prawdopodobieństwem wyklucza ciążę. Dla 100% pewności można wykonać badanie beta HCG z krwi.