Krwawienie półtora tygodnia po okresie a ryzyko ciąży

Witam. Ze swoją dziewczyną uprawialiśmy peeting. W dzień spodziewanego okresu zrobiliśmy test - negatywny. Okres pojawił się po 8 dniach (29.08.2014) Dziś, tj. 08.09.2014 pojawiło się u niej krwawienie jak podczas 3go dnia okresu. Tak, po okresie uprawialiśmy peeting, ale nie 'ocieramy się' oraz ręce mam zawsze 'suche' może niekiedy znikoma ilość preejakulatu jest na palcach. Co może być tego przyczyną tego krwawienia? Czy można obawiać się ciąży, czy należy ją wykluczyć?

Szanowny Panie!

Bez badania bardzo trudno to stwierdzić, ale może być to objaw owulacji.Wydaje mi się, że ciąże można wykluczyć.

z poważaniem

Katarzyna Lewicka