Brak okresu od tygodnia a wytłumaczenie inne niż ciąża

Witam, Od tygodni powinnam mieć okres, czywiście dalej go nie mam. Pobolewają mnie jajniki i podbrzusze, zauważyłam także większe wydzielanie śluzu. Robiłam test ciążowy wynik był negatywny. Czy możliwe jest inne wytłumaczenie niż ciązą?

Szanowna Pani!

Oczywiście może być inna przyczyna niż ciążą,np. zaburzenie hormonalne, przetrwały pęcherzyk Graafa itp., itd. Proponuję wizytę u Pani ginekologa, żeby wyjaśnić problem.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka