Brak pękających pęcherzyków przy planowaniu ciąży

Witam od roku staramy sie z mężem o dziecko oboje się przebadaliśmy u męża wszystko dobrze natomiast u mnie nie pękają pęcherzyki. Na chwile obecna jestem bo braniu clo oraz pregnylu w 12 dc moj pęcherzyk miał 15 mm a pregnyl 1000j. dostalam w 13 dniu czy to prawda że do podania leku pęcherzyk urusł ok 1-1,5mm ?Czy możliwe, że mimo małego wzrostu zajdę w ciąże? Oraz czy to nomalne, że po podaniu pregnylu boli mnie brzych i mam lekkie krwawienia. Prosze o pomoc co jeszcze mogę zrobić by się udało

Szanowna Pani!

Ciąża w tym cyklu nie jest niemożliwa.Może pobolewać w podbrzuszu i może występować plamienie.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka