Grupy krwi partnerów a planowanie ciąży

Moja grupa krwi to 0rhD ujemy a męża B rh dodatni czy mamy szansę na zdrowe dzieci? Jedno dziecko poronilam i dostałam immunoglobine czy teraz wszystko może być dobrze?

Szanowna Pani!

Bardzo dobrze,że otrzymała Pani immunoglabulinę-zabezpieczyła to Panią przed wytworzeniem przeciwciał czyli proszę się nie martwić.W kolejnej ciąży wszystko powinno być dobrze.

Z poważaniem'

Katarzyna Lewicka