Czy konieczne jest powtórzenie badania grupy krwi?

Dostałam wyniki badań na oznaczenie grupy krwi. Wynik to B RhD a tuż obok jest napisane że 'wynik nie do ustalenia w oparciu o rutynowo wykonane badania serologiczne'. W uwagach jest napisane 'konieczne przeprowadzenie badań diagnostycznych w Pracowni Badań Konsultacyjnych Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa'. Czy to normalne że jest tak napisane?
KOBIETA, 19 LAT 8 miesięcy temu

Najpewniej wykryto obecność przeciwciał, a wykonująca badanie pracownia serologii nie ma możliwości ich dokładnej identyfikacji. Z tego powodu próbka powinna zostać przekazana do RCKiK.