Starania o dziecko od 2 lat a brak ciąży

Witam! od 2 lat staramy się z mężem o dziecko.. lecz ciągle bezskutecznie... badania, które robiliśmy są wszystkie ok :/ moja pani ginekolog po badaniu usg powiedziała tylko tyle, że pęcherzyk jest tylko, że nie pęka.. biorę clo od 5 do 10 dc, potem biorę zastrzyk z pregnylu i luteine pod językowo.. i tak już pół roku.. byłam już u 3 ginekologów i żaden nie wie jak mi pomóc.. co mam jeszcze zrobić? jakieś jeszcze badania? bo ja już rozkładam ręce...

Witam,
Może czas, aby przyjrzała się Pani swojej trudności z perspektywy czynników psychicznych. Psychika w diagnozowaniu niepłodności jest często ignorowana, a niejednokrotnie ma ona kluczowe znaczenie. Proponowałabym skorzystanie z konsultacji u certyfikowanego psychoterapeuty albo na początek proszę poczytać opowiadania Bogny Pawelec "Opowieści terapeutyczne o niepłodności. Czekając na bociana". Od wielu lat pracuje z kobietami, które starają się o dziecko i obserwuje jak nieświadomość wpływa na płodność. Powodznia