PCOS i laparoskopia a starania się o dziecko

Witam, mialam stwierdzone pco-w marcu bedzie rok od laparoskopii, pani dr mowi ze juz jest wszystko ok u mnie, okres mam co 2 mies.zawsze, bralam clo duphaston i estrofen przez 6mc przed zabiegiem, po zabiegu przez 2 m-c sam clo. Staramy się już 3 lata i nic ... Prosze o pomoc o rade co moge zrobic? Bylam juz u roznych lekarzy wszystkie badania ok.jedynie czesto lapie zapalenie pecherza lub pochwy po kuracjach hormonalnych ...

Witam! Powinna Pani podjąć współpracę z ginekologiem zajmującym się leczeniem niepłodności. Postępowanie w PCOS dobiera się indywidualnie, najczęściej podejmuje się hormonalne próby stymulacji wzrostu pęcherzyków i jajeczkowania.