Nieskuteczna staranie się o ciążę przez 2 lata

witam staram sie z partnerem od dwoch lat o dziecko lekarze mowia na wizytach ze mi nic nie jest nie mam tarczycy ale mam nieregularny okres od 13ego roku zycia mam prawie 24 lata i bylam u 5 lekarzy ale zaden nie umie mi pomuc 2 lata temu moj plod w drugim mies. zmarl przez zakrzepice i krwiaka i nawet nie powiedzieli mi co moglo to spowodowac wiedz prosze o jakas rade dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli od dwóch lat starają się Państwo o dziecko, a dotychczas nie zaszła Pani w ciążę, może to wskazywać na problem niepłodności. Koniecznie powinna mieć Pani zatem przeprowadzone dokładniejsze badania, najlepiej pod okiem specjalisty ginekologa zajmującego się problematyką niepłodności. Szczegółowe badania Pani, i Pani partnera najpewniej pozwolą ustalić przyczynę niepłodności, co ewentualnie umożliwi wdrożenie leczenia.