Trudności z zajściem w ciążę u 24-latki

witam mam 24 lata i od 4lat staram sie o dziecko bylam u swojego ginekologa i powiedzial ze jest wszystko wporzadku moj partner ma juz dziecko a wiec problem lerzy umnie bardzo prosze o pokierowanie mnie gdzie moge wykonac badania i robic cos w tym kierunku z gory bardzo dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jeśli od 4 lat starają się Państwo o dziecko, a wciąż nie zaszła Pani w ciążę, zdecydowanie wskazana jest dokładniejsza diagnostyka. Najlepiej byłoby zatem gdyby skonsultowała się Pani z Poradnią/Kliniką leczenia niepłodności, gdzie specjaliści zajmujący się tą problematyką wdrożą właściwe postępowanie diagnostyczne oraz ewentualnie także lecznicze.