Trudności z zajściem w ciążę

Od 4 miesiecy staram sie z mezem o dziecko i nic niby wszystko robimy jak trzeba i kiedy trzeba i teraz nie wiem co mam robic prosze o pomoc

Ewentualną diagnostykę w kierunku niepłodności rozpoczyna się po roku regularnego współżycia pary starającej się o dziecko (zaleca się współżyć regularnie 2-3 razy w tygodniu) . Jeżeli natomiast macie Państwo jakieś schorzenia przewlekłe- warto skonsultować się z odpowiednimi specjalistami.