Starania o dziecko a stymulacja po ciąży pozamacicznej

Witam. Od grudnia 2013 roku staramy się o dziecko. We wrześniu 2014 roku usunięto mi ciąże pozamaciczną. Aktualnie jestem stymulowana od 2 do 6 dc CLO - 14 dc pęcherzyki 22mm oraz 18 mm więc został podany pregnyl. 11 dni po pregnylu beta mniejsza niz 0.1 Cykle 27-28 dni. Brak objawów nadchodzącej miesiączki,a dzisiaj wlasnie 27dc czy jest możliwość, że betę zrobiłam za wcześnie i coś mogło się zmienić. Od domniemanej owulacji bolą mnie jajniki i podbrzusze, od 3 dni bóle się uspokoiły.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badanie i koniecznie udać się do lekarza prowadzącego.