Inseminacja na cyklu naturalnym

04.Lutego mialam inseminacje na cyklu naturalnym,podano mi pregnyl w dniu ins.ale okazalo sie ze owulacja byla w dniu inseminacji lekarz powiedzial ze doszlo do niej samoistnie nie zaleznie od pregnylu. Owulacja i zabieg byl 12dc. Dzis jest 27dc i okresu brak,biore luteine juz 14 dzien. Sluz mam mleczno bialy dosyc rozciagliwy,endometrium mialam 9,8 14dc. Mam endometrioze 4 stopnia,czy moze to byc ciaza? od 5 dni nocami mam bole jak na okres ale krwi brak,nigdy tak nie mialam. Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i koniecznie udać się do ginekologa.