Stan po inseminacji domacicznej podczas owulacji

Witam, jestem dwa dni po inseminacji, dodam, że miała miejsce w dniu owulacji (pęknięte pęcherzyki). Przed iui byłam stymulowana cło i dostalam zastrzyk z Pregnylu. Ogólnie czuje się kiepsko, mam podwyższona temperature i tak jak bym miała się rozchorowac na grypę. Trochę się martwię, że coś poszło nie tak, czy to normalne?

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało swoiste i nie ma w tej chwili powodu do niepokoju. Jeżeli jednak zaobserwuje Pani gorączkę i pogorszenie się stanu ogólnego prosze zgłosić się do lekarza.