Określenie wystąpienia owulacji
Dzień dobry Mam PCOS i insulinooporność. W tym cyklu gdy pęcherzyk miał 23mm dostałam 10000j.m. pregnylu. Tydzień później miałam robione kontrolne USG podczas, którego pani doktor powiedziała, że nie jest w stanie powiedzieć czy pęcherzyk pękł czy się wchłonął, ponieważ znak jaki po sobie zostawił nie przypomina gwiazdki. Progesteron w 7 dniu po pregnylu wynosi 14.49. Czy owulacja może jednak wystąpiła? Czy ciałko żółte zawsze musi przypominać gwiazdkę?Dodam, że odnotowałam skok temperatury.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Mogla owulacja wystapic. Mozna próbować jednak wyniki są niejednoznaczne.
Pozdrawiam.