Cykle stymulowane a starania o dziecko

Mam pytanie, staram się o dziecko już od roku miałam robione różne badania i wszystko jest ok, tak mówią lekarze. Teraz miałąm cykl stymulowany tabletkami CLO i wiem że do owulacji doszło. A zastanawia mnie fakt bo jestem tydzień przed okresem a tak od paru dni może 5 mam dziwny śłuz tzn jest go dużo jest biały nigdy tak wcześniej nie miaałam, i zastanawiam się czyżby się udało wkońcu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.