Ból sutków i kłucie jajnika a starania o dziecko

witam, od ponad tygodnia bolą mnie sutki i czasem kłuje lewy jajnik a najbardziej jak ide ddac mocz ale nie boli mnie pecherz tylko jajnik, z narzeczonym nie zabezpieczamy sie ponieiwaz staramy sie o dziecko, cykl mam co 28 dni, ostatnią miesiaczke miałam 26.06 a od tygodnia zaczeły sie takie dolegliwosci, chciałabym sie dowiedziec czym to jest spowodowane ??

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele, Proponuję oznaczyć poziom beta hcg z krwi i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.