Starania o dziecko od ponad siedmiu miesięcy

Od ponad 7msc staramy sie z narzeczonym o dziecko i nic.Kiedy mysle ze doszlo do zaplodnienia ide do apteku po test i cala radosc opada no wtnik znowu negatywny.Wczoraj ponownie zrobilam test i sama nie wiem jak go odczytac niby jedna kreska ale widac (ledwo) druga.Bardzo slaba ale niby jest.Jakie badania powinna zrobic zeby nareszcie udalo nam sie zostac szczesliwymi rodzicami.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę powtórzyć test za kilka dni bądź oznaczyć stężenie betaHCG we krwi, a jeśli będzie dodatnie skonsultować się z ginekologiem.