Wczesna ciąża i blada druga kreska na teście ciążowym
Witam, w zeszłym tygodniu test ciazowy pokazał dwie prawie takie same kreski, Robiłam rownież berety hcg z wynikiem 286, ciaza jest bardzo wczesna, 5,6 tydzien (na usg nic nie widac jesCze). Wczoraj zrobiłam test ciazowy kreska wyszła bardzo blada, dzis kolejny kreska ledwo widoczna, czy to oznacza, ze tracę te ciaze ? Pozdrawiam

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proszę oznaczyć beta hcg z krwi, jest to wynik ilościowy i pokaże czy ewentualny spadek nie jest spowodowany poronieniem. Następnie proszę udać się do ginekologa.