Interpretacja testu ciążowego u dziewczyny

Witam mam pytanie,moja dziewczyna zrobila test ciazowy,gdyz okres spoznia sie jej juz ponad tydzien, zrobila dzis test i mowi ze byly dwie kreski,lecz druga kreska byla bardzo jasna i po chwili znikla zostala tylko jedna kreska,nie wiem co mam o tym myslec?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proponuję zgłosić się do poradni ginekologicznej i wykonać badanie beta-hcg z krwi obwodowej.