Stosunek w 8. dniu cyklu i wyniki testów ciążowych

Witam prosze o pomoc .Zaczne od poczatku okres mialam 5 lutego zawsze mam cykle 28 dniowe kochalam sie z mezem 12lutego (8 dzien cyklu)15 lutego (wychodzi ze 11 dzien cyklu) test ciazowy zrobilam wieczorem 24 dnia cyklu I byla delikatnie widoczna druga kreska powtorzylam test dzis rano 25 dnia cyklu I test byl negatywny. Niewiem co myslec:( Dodam jeszcze ze ostatnio jestem bardzo senna temperature mam ponad 37 stopni. Czy jest ze test dzisiejszy sie pomylil ze nie wykryl tak wczesnej ciazy ?

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać pomiar stężenia beta hCG we krwii. Rozwieje ono wątpliwości.