Brązowy śluz, ból jajników i piersi a starania o dziecko

Witam, od paru miesięcy w drugiej połowie cyklu, około 18 dc pojawia się u mnie brązowy śluz z jasnymi grudkami. Czasem towarzyszy mu ból jajników. Cykle zawsze 28 dni, Obecnie jestem w 22 dniu cyklu i pojawiło się to samo. Progesteron w 21 dniu 17,23. Dodatkowo od trzech dni bardzo mnie bolą piersi, lekko urosły. Badania tarczycy i inne hormony w normie. Staram się o dziecko od roku jak na razie bez efektu. Czy to może być przyczyna niepowiedzenia? Z góry dziękuję za odpowiedz
ponad rok temu

Czy w diagnostyce hormonalnej oznaczony został poziom prolaktyny
z testem obciążenia z metoklopramidem?
Te badania mogą odpowiedzić na pytanie dotyczące nieplodności.