Starania o dziecko a brązowe plamienia

Wraz z mężem staramy się o dziecko, jednak w 11 dniu po owulacji zaczełam plamić na lekki brązowy kolor przez 5 dni, jednak 5 dnia kolor się już zmienił i był czerowny z drobnymi skrzepami w 6 dniu jednak krwawienie było bardziej obfite. Nie jestem tą szczęściarą co ma regularne miesiączki cykle od pół roku są po 26 i 28 dni, miałam brązowe plamienie ale już pod koniec okresu, jednak nigdy przed. Czy mogłam je pomylić z krwawieniem implantacyjnym? Nieopacznie wierze w to że doszło do zapłodnienia

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie. Może Pani oznaczyć poziom beta-hcg z krwi dla sprawdzenia ewentualnej ciąży.