Termin miesiączki, brązowe plamienie a poronienie

Witam mam 26l staramy się z mężem o dziecko. Ostatnią miesiączkę miałam 2 lipca. Cały cykl mam co 28- 30 dni. Okres nie jest obfity. jest delikatny. Z 14 na 15 lipca kochałam się z mężem, w tym dniu wychodziło ze byłam dzień przed owulacją. Dziwna dla mnie sprawa wydarzyła się 22 sierpnia gdyż zaczełam plamić przez pierwsze 3dni na jasną brązowo a od 25 zaczełam krwawić dość obficie do tego od tyg bolą mnie piersi bardziej niż zwykle i mimo to ze krwawie jest nadal bolą. CzyMożeByćToPoronienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.