Czy możliwa ciąża, skoro testy są negatywne?

Witam. Od 1 roku staramy sie i dziecko. Lekarz zapisał mi clostilbegyt na wywołanie owulacji. Miałam brać od 2dc do 5dc. Cykle mam nieregularne od 24-30 dni. Dziś jest 33dzien dwa testy są negatywne @ brak. Piersi mnie bolą od tygodnia, lekkie zawroty głowy i parę razy w ciągu dnia jakby lekko skurcz w podbrzuszu jak na @. Mam pytanie czy możliwa ciąża skoro testy są negatywne. Jeśli jednak to nie ciąża to dlaczego po clo miesiączka nie występuje. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa