Czy możliwe jest, iż mimo negatywnego testu mogę być w ciąży?

Witam,
mam 24 lata, z narzeczonym staramy się o maleństwo. 17-20 grudnia miałam miesiączkę, współżyliśmy 31.12 i 1.01 do końca, ale 3 .01 dostałam dwudniowe krwawienie. Od tego czasu bolą mnie piersi i dół brzucha zrobił się twardszy. Przez pierwsze dwa tygodnie źle się czułam, mdliło mnie, byłam osłabiona, zmęczona. Miesiączkę powinnam dostać 17 stycznia, ale do tej pory jej nie ma, tj. 5 dzień. Test ciążowy wykonałam dzisiaj i wyszedł negatywny.

Piersi nadal mnie bolą i są jakby większe w podbrzuszu, tylko od czasu do czasu czuję ból, zwłaszcza jak dużo pochodzę, ale objawów jak na miesiączkę nie mam. No i brzuch zrobił się twardszy jak nigdy, a na twarzy wyszły mi jakieś plamy i skóra nie jest taka jak zawsze.

Czy możliwe jest, iż mimo testu negatywnego mogę być w ciąży?

Witam serdecznie,

na początku ciąży stężenie HCG może być zbyt niskie, aby dać dodatni wynik testu ciążowego. Objawy, które się u Pani pojawiły, mogą być związane z ciążą, ale nie muszą. Proponuję powtórzenie testu ciążowego po około tygodniu. Wcześniej może Pani wykonać oznaczenie beta HCG z krwi. Wynik będzie już wiarygodny.

Pozdrawiam