Czy możliwe, że jestem w ciąży, mimo że test wyszedł ujemny?

Witam,
mam 25lat i bardzo proszę o poradę, a mianowicie mam pewne objawy ciąży. Powiększone podbrzusze, lekki ból brzucha, odczuwalny jakby zakwas oraz kłucia, swędzenia skóry brzucha i klatki piersiowej (parę razy w dniu), lekki ból z prawej strony biodra, uczucie pełności, piersi wydają mi się powiększone, ale nie bolą i są miękkie. Większe otoczki w kolorze jasnobrązowym, 2-3-dniowe zaparcia.
Ostatnią miesiączkę miałam 4 grudnia, współżyłam z narzeczonym 14 listopada, bez zabezpieczenia i skończył w środku (z obliczeń kalendarzyka na internecie wyszło, że to był dzień płodny), dodam, że ten stosunek był dzień po skończonej miesiączce.
Test zrobiłam 14 grudnia i wyszedł negatywny wynik. Czy możliwe, że jestem w ciąży, mimo że test wyszedł ujemny?
Bardzo proszę o poradę.

Witam serdecznie,
test ciążowy najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki, wówczas wynik jest wiarygodny. Tak też Pani zrobiła. Jednak dla pewności proponuję powtórzenie testu za tydzień.
Dolegliwości, które się u Pani pojawiły, mogą mieć związek z ciążą, ale nie muszą. Są one dość niespecyficzne, aby podejrzewać chorobę. Gdyby objawy się nasilały lub też pojawiły się nowe, proponuję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu.
Pozdrawiam