Stosowanie Clostilbegytu a planowanie ciąży
Witam :) w tym cyklu od dnia 4-8 brałam cyklu clostilbegyt 1/2 tabletki rano później bylam na usg po i pęcherzyk nie pekl wiec lekarz zlecil zastrzyk pregnyl 1000j. w 11 dniu cyklu na pekniecie i powiedział zebysmy z mezem wspolzyli następne dwa dni lub trzy rano i wieczorem .Dzisiaj rano zrobiłam test ciążowy po 10 dnich po pregnylu i wyszla jedna slaba kreska .3-4 dni po owulacji i wspolzyciu mam bardzo dużo białego sluzu i boli mnie brzuch oraz jajniki.czy mogę być w ciąży a test tego nie pok

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! By test ciążowy był wiarygodny, powinien być wykonany 14 dni po stosunku. Sugeruję zatem powtórzenie testu.