Opóźnienie miesiączki a petting

Witam. Spóźnia mi się okres od miesiąca. 1 raz uprawiałam z chłopakiem petting - wszedł we mnie dosłownie dwa razy po czym od razu wyszedł, stwierdziliśmy, że nie będziemy robić tego bez zabezpieczenia. Nie było wytrysku. Miesiączka nie przyszła w ogóle, zrobiłam test 20 dni po "stosunku" oraz 23 dni po. Oba negatywne. Czy wyniki są wiarygodne a miesiączki nie ma, aż tyle czasu? Dodam, że nie miewam żadnych objawów ciążowych - bolał mnie jedynie żołądek ale tylko jeden dzień, wyleczyłam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję dla pewności wykonać test z krwi na beta hcg. I wtedy udać się do ginekologa bez względu na wynik testu. Testy domowe niestety nie mają 100% skuteczności i zawsze może być jakiś błąd. Krwawienie miesiączkowe może być opóźnione z powodu stresu, infekcji itp.