Co oznaczają brązowe plamienia w terminie miesiączki?

Witam. Miesiąc temu dostałam zamiast miesiączki brązowych plamien, pierwsze 3 dni były one konkretnie brązowe po niej zaczęły mieszać się z krwią. W piątek dostałam plamien, myślałam że to zaczynajaca się miesiączka bo już jej czas jednak plamienie wystąpiło tylko przy podcieraniu i jeszcze 3 razy później. Miesiączki mam nie reguarne, test ciążowy robiony tydzień po brązowym krwawieniu - negatywny. Objawy mam jak na miesiaczke.Wizyta i ginekologa 14 lipca. Co to może być? Ciąża?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa