Co oznacza brązowe plamienie z dróg rodnych przy insulinooporności?

Witam, 24.12 dostałam miesiączkę, jednak trwała ona zaledwie 3 dni, była skąpa oraz nie towarzyszyły jej bóle przedmiesiączkowe (zazwyczaj 7 dni i obfite z bólami przedmiesiączkowymi). W trakcie miesiączki jak też kilka dni później utrzymywały się bóle sutków (były bardzo wrażliwe) oraz ból lewego jajnika (podczas ćwiczeń, rozciąganiu i dotykaniu), co nigdy nie występowało. Dziś czyli 09.01 pojawiło się plamienie/krwawienie (bordowe/brązowe przypominające krwawienie pierwszego dnia okresu). Zrobiłam 2 testy ciążowe - negatywne. Dodam, że mam rozpoznane PCOS oraz insulinooporność. Czy wyżej opisane objawy mogą świadczyć o chorobie. Wizyta u ginekologa dopiero za 2 tygodnie.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg u koniecznie udać się do ginekologa