Delikatne plamienia zamiast miesiączki

Dzień dobry.Mam ogromny problem,który doprowadza mnie juz do szaleństwa. A mianowicie. Ostatnia miesiączkę miałam 18 sierpnia. Cykle przeważnie regularne plus minus 1 dzień. 30 sierpnia czyli w dni płodne uprawialam stosunek przerywany. Z moich obliczeń kolejna miesiączkę powinnam dostać 14 września ta jednak przyszła dopiero 18 i jest całkiem inna niż dotychczas. Bardzo skąpa i trwała zaledwie 3 dni. Teraz jest tylko delikatne brązowe plamienie. Zrobiłam 2 testy i każdy z nich negatywny.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Sugeruję powtórzenie testu ciążowego za około 7 dni. Jeśli wynik będzie negatywny a krwawienie się nie pojawi, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.