Delikatne plamienia u 40-latki a możliwość zapłodnienia

Witam ostatnią miesiączkę miałam 21 lutego i trwała zaledwie 2 dni trzeci dzień to było delikatne plamienie zawsze miesiączka trwała u mnie 5 dni, okres mam regularnie co 25-26 dni kochałam się z moim partnerem 27i28 lutego oraz 3 marca za każdym razem kończył we mnie bo chcemy mieć dzidziusia czy to jest możliwe?

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać test ciążowy lub badanie beta hCG we krwi aby potwierdzić lub wykluczyć prawdopodobieństwo ciąży.