Czy brązowe plamienia mogą być oznaką ciąży?

Witam. Staramy się z partnerem o dzidziusia lecz jest nam troszkę ciężko gdyż obydwoje pracujemy fizycznie i bardzo długie godziny więc nie każdy miesiąc jesteśmy się w stanie kochać w dni płodne. Teraz będąc na wakacjach kochaliśmy się w dni płodne oraz po nich dwa dni. Planowana miesiączka powinna być 17/18 czerwiec lecz jej nie było. Raz miałam twarde piersi raz nie, często miewam różne bóle z powodu miesiączki a tym razem cisza. 25 dostałam hm okres, lub większe plamienie lecz nie było ono płynne gdyż używając tampona mini i wyciągnięcia go około 5 h było tylko w połowie zaplamiony. Wczoraj było czysto. Dzisiaj znowu pod wieczór dostałam plamienie lecz te plamienia nie są czysta krwią tylko bardziej brązowe. Zakupiłam test bo lecz nie wiem czy jest sens go robienia. Przebywałam teraz od kwietnia do połowy czerwca na wakacjach więc wypoczęta jestem, stresu długotrwałe go nie było tylko jakieś jednorazowe jako to w życiu. Wcześniej nie miałam nic tak dziwnego jak w tym miesiącu. Miesiączka była zwykła miesiączka. Proszę o jakąś podpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć